Raseinių krizių centras
Maironio g.7, Raseiniai
Tel./faksas.: 8-428 52177
Mob. +370 657 87475

Kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Smurtas prieš vaikus: pažinkime, atpažinkime, padėkime!“

Lapkričio 19-ąją – Pasaulinę smurto prieš vaikus prevencijos dieną – suinteresuotų rajono įstaigų specialistus, ugdymo įstaigų atstovus, tėvelius ir visus, kuriems aktuali smurto prieš vaikus problema, kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Smurtas prieš vaikus: pažinkime, atpažinkime, padėkime!“. Konferencija organizuojama Raseinių krizių centro vykdomo projekto „Kompleksinės paslaugos vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio smurto artimoje aplinkoje aukoms (liudininkams) ir jų šeimos nariams“, finansuojamo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, lėšomis.

Vaikai yra labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis, o smurtas prieš juos – sudėtingas socialinis reiškinys, kuris vaiko teisių specialistų nuomone paplitęs labiau, nei rodo oficialūs skaičiai. Vaikystėje patiriamas smurtas turi ilgalaikius neigiamus padarinius vaiko raidai, ypač daroma žala jo emocijoms, gebėjimui užmegzti socialinius ryšius. Konferencijos metu diskutuosime apie tai, kaip vaikus padrąsinti prabilti apie smurtą, kaip jiems gali padėti specialistai ir kuo galime padėti kiekvienas iš mūsų. Programoje – 7 įvairių sričių specialistų pranešimai, kuriuose bus apžvelgiamos vaiko teisių apsaugos sistemos aktualijos, realijos ir galimi problemų sprendimo būdai.

Registracija vykdoma elektroniniu paštu sveikatosbiuras@raseiniai.lt, nurodant vardą, pavardę, darbovietę, el. pašto adresą ir telefono numerį.  Registracijos patvirtinimo laiške bus nurodyta tolesnė prisijungimo informacija.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

 

 • Kontaktai

  Raseinių krizių centras
  Maironio g. 7, Raseiniai
  Tel.nr./fax.: 8-428 52177
  mob. 8-657-87475
  El. paštas: info@kriziucentras.eu

  Pirmininkė/psichologė
  Asta Montvydienė
  Mob. 8-657-87475

  Socialinis darbuotojas
  Rima Kazlauskaitė
  Mob. 8-655-96303

  Socialinis darbuotojas Kęstutis Žičkis
  Mob. 8-650-24580
 • © 2013 Raseinių Krizių Centras interneto svetainė KriziuCentras.eu - Visos teisės saugomos.