Raseinių krizių centras
Maironio g.7, Raseiniai
Tel./faksas.: 8-428 52177
Mob. +370 657 87475

„Kompleksinė pagalba tiesiogiai ir netiesiogiai nuo smurto nukentėjusiems vaikams bei jų šeimos nariams“

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, o taip pat ir Raseinių rajono statistika  rodo, kad smurto artimoje aplinkoje skaičius didėja, o kiek apie smurto atvejus nutylima, ypač jeigu tai vyksta šeimoje. Tokiu atveju vaikas gali ir nesulaukti jam reikalingos pagalbos. Raseinių krizių centras vykdo projektą „Kompleksinė pagalba tiesiogiai ir netiesiogiai nuo smurto nukentėjusiems vaikams bei jų šeimos nariams“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Pasaulio praktikoje pripažįstama, kad net tuo atveju kuomet nėra tiesiogiai smurtaujama prieš vaiką, o jis regi ir girdi smurtavimą prieš savo motiną, jis taip pat yra smurto šeimoje auka. Pastebima, kad prieš vaikus daugiausia smurtauja šeimos nariai – tėvai, globėjai, seneliai, broliai ar seserys. Smurtas prieš vaikus šeimoje gali daryti neigiamą įtaką vaiko psichinei sveikatai, tai gali lemti elgesio sutrikimus. Šioms šeimoms yra labai svarbi savitarpio parama ir laiku teikiama kvalifikuota specialistų pagalba, taip pat informacija, kur šią pagalbą galima gauti.

Projekto vykdymo metu teikiama:

Psichologo individualios, šeimos, poros, konsultacijos;

Socialinio darbuotojo emocinė pagalba.

Kreiptis pagalbos tel. 8 657 87 475 arba el.paštu: info@kriziucentras.eu. Neatsiliepus į skambutį, parašykite SMS žinutę ir mes paskambinsime. (Būtina išankstinė registracija) Susitikimų laikas bus derinamas.

 • Kontaktai

  Raseinių krizių centras
  Maironio g. 7, Raseiniai
  Tel.nr./fax.: 8-428 52177
  mob. 8-657-87475
  El. paštas: info@kriziucentras.eu

  Pirmininkė/psichologė
  Asta Montvydienė
  Mob. 8-657-87475

  Socialinis darbuotojas
  Rima Kazlauskaitė
  Mob. 8-655-96303

  Socialinis darbuotojas Kęstutis Žičkis
  Mob. 8-650-24580
 • © 2013 Raseinių Krizių Centras interneto svetainė KriziuCentras.eu - Visos teisės saugomos.